جستجو
FA | EN

سازه پارچه ای برای نمای ساختمان

چگونه سازه چادری ظاهر ساختمان اداری شما را بهبود می بخشد؟

چگونه سازه چادری ظاهر ساختمان اداری شما را بهبود می بخشد؟

 
برخلاف طرح های معمول در دهه های پیشین، ساختمان های اداری برای کارآمد بودن نیازی ندارند که طراحی های خسته کننده داشته باشند. با پیشرفت مصالح ساختمانی و تکنیک ها جدید، ساختمان های اداری می توانند اشکالی نمادین، بافت هایی جالب و فضاهای باز ارزشمند داشته باشند. این امر می تواند بدون هزینه کردن  بودجه ای که زمانی برای رسیدن به اهداف مشابه مورد نیاز بود، محقق شوند. سازه های کششی یکی از متنوع ترین محصولات ساختمانی است که در دسترس معماران، طراحان و توسعه دهندگان است.
 

طراحی مدرن

اگر در حال ساخت و ساز جدید هستید و یا در حال نوسازی، سازه چادری می توانند دنیایی از فرصت های طراحی را در اختیار شما قرار دهند. در میان گزینه های بسیاری که وجود دارد، سازه های غشایی می توانند فضاهای داخلی و بیرونی زیبایی ایجاد کنند. این فضاها می توانند شامل راهروهای مسقف شده،  فضای باز یا ورودی های منحصر به فرد باشد که در حین محافظت از بازدید کنندگان در برابر شرایط آب و هوایی، جذابیت زیبایی به ساختمان می بخشد.
سازه های پارچه ای می توانند به عنوان پوست دوم ساختمان در نما مورد استفاده قرار گیرند. نماهای چادری می تواند برای اضافه کردن رنگ، بافت و شکل به یک طرح ساده نمای ساختمان استفاده شوند. از اشکال هندسی سه بعدی تا توسعه بصری پوشش ساختمان، استفاده از پارچه کششی می تواند به ساختمان  شما روح ببخشد. 


سایه بان چادری


بهره وری انرژی

اگر در تلاش برای داشتن ساختمانی با بهره وری انرژی هستید، غشاهای فایبرگلاس پوشش داده شده با PTFE یا ساختارهای کششی غشای PVC می توانند به شما کمک کنند. به عنوان مثال، سایبان های چادری می توانند با ایجاد سایه و جلوگیری از وورد نور خورشید به کاهش گرما کمک کنند همچنین نماهای پارچه ای می توانند افزایش گرمای خورشیدی را برطرف کنند. علاوه براین، ساختارهای کششی می توانند نیاز به نور مصنوعی را به حداقل برسانند که همین امر موجب کاهش هزینه ها می شود. 


سازه چادری
 

فضای باز کارآمد

از آنجا که سازمان ها بر حمایت از تعادل کار با زندگی کارکنان خود تمرکز می کنند، ایجاد فضای کاربردی در فضای باز ساختمان شرکت از اهمیت زیادی برخوردار می شود. سازه های چادری ساخته شده در فضای باز ساختمان، به کارمندان دفتر اجازه می دهد تا در زمان استراحت در برابر آفتاب های داغ و یا باران و برف محافظت شوند. علاوه براین، بسیاری از ساختمان های اداری از سازه های کششی برای مسقف کردن پیاده روها، محل انتظار وسایل حمل و نقل عمومی و پارکینگ استفاده می کنند.
 
23 آذر 1398

اطلاعات تماس

021-26207536 | 021-26207736 | 021-26207828

ghasha.official@gmail.com

تهران- خیابان ولیعصر- نرسیده به پارک وی- خیابان خاکزاد- پلاک 26- واحد 2

map