جستجو
FA | EN

سقف پارچه ای پارکینگ اتومبیل

سقف پارچه ای پارکینگ اتومبیل

سقف های پارچه ای پارکینگ اتومبیل

 
در حال حاضر سقف های چادری پارکینگ در مقیاس های بسیار بزرگ اجرا می شوند و در مقایسه با ساختارهای قدیمی سقف پارکینگ طرفدارهای خاص خود را دارد. به دلیل خواص منحصر به فرد پارچه های کششی استفاده شده در سایه بان های پارکینگ نظیر محافظت صددرصدی در برابر شرایط مختلف جوی، استفاده از این سازه ها ترویج یافته است. در ادامه به برخی از دلایل استفاده از سازه های کششی برای سقف پارکینگ اشاره خواهیم کرد. 
 

مواردی که در طراحی و تولید سقف های پارچه ای پارکینگ استفاده می شود

 

رنگ پارچه سایه بان پارکینگ

پارچه های کششی با رنگ های متنوعی در دسترس هستند. پس تنها کافی است با انتخاب بهترین رنگ، زیباترین سایه بان پارکینگ را داشته باشید.

طرح های مختلف سقف های پارکینگ 

 
پارکینگ های چادری اتومبیل به شکل تونل – بیشتر افراد دوست دارند تا ماشین به طور کامل در برابر نور خورشید و شرایط جوی مختلف نظیر برف و باران محافظت شوند به همین دلیل ترجیح می دهند از نمونه های مشابه تونل استفاده کنند. دقیقا مشابه سازه چادری طرح دیپر ارائه شده توسط سازه چادری غشا 


سقف پارکینگ


پارکینگ های پارچه ای اتومبیل گنبدی شکل – برخی دیگر از افراد پارکینگ های چادری طرح گنبدی را می پسندند که تماما با نیاز مشتری و بسته به خواسته او طراحی و اجرا می شوند.

پارکینگ های کششی طرح هرمی – نوع دیگر سایه بان های چادری پارکینگ به شکل هرم یا مثلث هستند. که بسته به خواست مشتری قابل اجرا هستند.
 

مواد استفاده شده در سقف های پارچه ای پارکینگ

در ساخت سایه بان های چادری ماشین از بهترین مواد اولیه موجود نظیر بهترین پارچه و ستون های فلزی استفاده می شود.
 

انواع سایه بان های چادری پارکینگ

امروزه انواع مختلفی از سایه بان های چادری پارکینگ  با کاربری های متفاوت ارائه شده است که بسته به نیازمشتری، پارکینگ اتومبیل طراحی و ساخته می شود و سپس در اختیار مشتریان قرار می گیرد. سایه بان های پارچه ای پارکینگ موجود در بازار برای کاربردهای مختلفی نظیر پارکینگ های مناطق مسکونی، پارکینگ های تجاری، سقف های پارکینگ متحرک و تاشو، پارکینگ قابل حمل، پارکینگ های وسایل نقلیه سنگین و غیره اجرا می شوند.

سایه بان پارکینگ

 

مزایای سقف چادری پارکینگ

ضد آب بودن پارکینگ های چادری - کلیه اتومبیل های پارک شده در زیر سایه بان های چادری به دلیل خاصیت ضد آبی پارچه کششی در برابر نفوذ آب محافظت خواهند شد.
محافظت در برابر وضعیت جوی - دلیل اصلی تولید سایه بان های چادری پارکینگ، محافظت از اتومبیل در برابر تمام شرایط جوی نظیر برف، باران و تگرگ است. 
مواد اولیه عالی و مستحکم – سقف های پارکینگ چادری معمولا به دلیل ساخته شدن با مواد اولیه عالی نظیر کابل های فلزی و بهترین پارچه های کششی موجود بسیار مستحکم هستند. 
جلوگیری از نفوذ گرد و غبار – سایه بان های چادری از ورود گرد و غبار جلوگیری می کنند تا مانع آسیب دیدن اتومبیل توسط گرد و غبار شود.
 

مرجع - سازه چادری غشا

21 دی 1398

اطلاعات تماس

021-26207536 | 021-26207736 | 021-26207828

ghasha.official@gmail.com

تهران- خیابان ولیعصر- نرسیده به پارک وی- خیابان خاکزاد- پلاک 26- واحد 2

map