جستجو
FA | EN

سایه بان های چادری مخصوص استخر

سایه بان های چادری مخصوص استخر

سایه بان های چادری مخصوص استخر

امروزه سایه بان های چادری مخصوص استخر بسیار مورد توجه قرار گرفته اند زیرا استخر بخش جدایی ناپذیر ییلاقها، اقامت گاه ها، هتل ها و باشگاه های ورزشی شده است که معمولا نیاز دارند با سقف های مختلف پوشش داده شوند. سازه های چادری به عنوان سایه بان استخر بسیار مورد استفاده قرار می گیرند تا مراجعه کنندگان به استخردر تمام فصول در برابر شرایط بد جوی و آفتاب سوزان محافظت شوند. 
استفاده مداوم از استخرها باعث افزایش تقاضا برای سایه بان های پارچه ای شده است. برای ساخت سقف های چادری استخر از انواع مختلف پارچه نظیر PVC، fabric و... استفاده می شود. سازه های چادری استخر معمولا به بهترین شکل ممکن مقاوم سازی می شوند تا در فصل زمستان و تابستان به علت طوفان و باران از بین نروند. 
سایه بان کششی استخر می تواند از استخرها در برابر گرد و غبار و شرایط بد آب و هوایی محافظت کند. سایه بان های چادری مخصوص استخر با استفاده از بهترین مواد اولیه موجود تولید می شوند. این امر از شناگران در برابر اثرات مضر اشعه ماوراء بنفش محافظت می کند. این سازه ها به دلیل امکان شست و شو توسط آب باران و کمترین امکان پارگی در پارچه هزینه نگهداری بسیار پایینی دارند. همچنین این سازه ها در رنگ ها و سایزهای مختلف متناسب با نیازهای مشتریان قابل ارائه هستند.

 
سقف چادری استخر


موضوعات مورد توجه برای ساخت سایه بان چادری استخر 

استحکام پارچه کششی استفاده شده در سایه بان پارچه ای استخر بسیار مهم و ضروری است. پارچه قوی در زمان کشش با طناب و سیم های فولادی پاره نخواهد شد. استحکام پارچه کششی در حقیقت ماکزیمم مقاومت پارچه قبل از پارگی آن در برابر کشش است. 

مکان های مختلف که از سایه بان های پارچه ای در آنها استفاده می شود

سایه بان های چادری در بسیاری از مناطق مورد استفاده قرار می گیرند. در زیر به برخی از آنها اشاره خواهیم کرد.

سایه بان چادری پارکینگ

سایه بان پارکینگ می تواند با استفاده از سازه های چادری ساخته شود. این سازه های چادری می توانند به گونه ای باشند که وسیله نقلیه با اطمینان کامل زیر آن قرار بگیرد و سایه به وجود آمده از آن محافظ فوق العاده ای برای اتومبیل در برابر شرایط مختلف آب و هوایی باشد.  

سقف های چادری راهروها 

با استفاده از سازه های کششی می توان راهروها را پوشش داد تا مردم در برابر اشعه های شدید آفتاب در روزهای آفتابی و برف و باران در زمان بارش محافظت شوند. این سقف های فوق العاده زیبا می توانند برای پوشش ورودی ساختمان ها، راهروها و هر منطقه باریکی که محل رفت و آمد مردم است مورد استفاده قرار گیرند. 

سقف های پارچه ای آمفی تئاترها

از دیگر مکان هایی که برای مسقف کردن آنها از سایه بان های چادری استفاده می شود می توان به آمفی تئاترها اشاره کرد. با پوشش آنها توسط سقف های چادری در تمام فصول در برابر شرایط مختلف آب و هوایی از مردم محافظت خواهید کرد.


سایبان چادری استخر


سقف کششی استادیوم

از موارد دیگر کاربرد سازه های چادری می توان به سقف کششی استادیوم اشاره کرد که برای پوشش جایگاه های تماشاچیان و استادیوم ها استفاده می شود. از آنجایی که سقف های کششی طراحی و اجرا شده می توانند همه اطراف استادیوم و ورزشگاه ها را بپوشانند پس می توانند موجب محافظت از بازدیدکنندگان در برابراشعه خورشید شوند.
 
21 دی 1398

اطلاعات تماس

021-26207536 | 021-26207736 | 021-26207828

ghasha.official@gmail.com

تهران- خیابان ولیعصر- نرسیده به پارک وی- خیابان خاکزاد- پلاک 26- واحد 2

map