جستجو
FA | EN

اخبار و تازه ها

 • سازه چادری- سازه پارچه ای با عنوان سایبان ورودی ساختمان

  سازه چادری- سازه پارچه ای با عنوان سایبان ورودی ساختمان

  این سازه چادری – سازه پارچه ای برای ورودی ساختمان مدرسه imagine spring در لوئیس – میسوری – ایالت متحده امریکا طراحی و اجرا شده است. این سازه غشایی- کششی توسط گروه معماران فضایی در ابعاد 5500 فوت مربع و از پارچه غشایی PVC-FERRARI 1002 T2 ساخته شده است و نمایی فوق العاده زیبا به ساختمان مدرسه بخشیده است. این سایبان ورودی پارچه ای (سازه چادری ورودی) در سال 2008 به بهره برداری رسیده است. . . .

 • سازه چادری- سازه پارچه ای – سقف و سایبان بازار

  سازه چادری- سازه پارچه ای – سقف و سایبان بازار

  به دلیل خاصیت کششی سازه های پارچه ای – سازه های چادری از اینگونه سازه ها برای پوشش دادن و مسقف کردن محیط های روباز استفاده بسیاری می شود. سازه چادری غشا نیز از سازه های غشایی – سازه های کششی با کاربری سقف چادری – سقف پارچه ای برای رستوران، استادیوم و زمین های بازی استفاده کرده است که استقبال بسیار زیادی در ایران از آن شده است. سقف های چادری – سقف های پارچه ای را می توان به دو صورت متحرک و ثابت تولید و اجرا کرد . . .

 • سقف پارچه ای مقرون به صرفه برای بازار گل

  سقف پارچه ای مقرون به صرفه برای بازار گل

  مرکز باغ Palmers محلی برای فروش گیاهان و لوازم باغبانی در شرق اوکلند می باشد که در سال 1985 تاسیس گردیده است. در سال 1990 مسئولین این مرکز تصمیم گرفتند به منظور ارائه محیطی لذت بخش برای خرید مشتریان و پوشش گیاهان حساس به اب و هوا سقف پارچه ای را ارائه دهند. اما در سال 2010 سقفی جایگزین سقف پارچه ای قبلی گردید که از جنس pvc تقویت شده بود. بدین امر از سازه چادری – سازه پارچه ای برای مسقف کردن آن استفاده کردند تا هم مقرون به صرفه باشد و . . .

 • آلاچیق چادری طرح سان شید با کاربری سقف بازار

  آلاچیق چادری طرح سان شید با کاربری سقف بازار

  آلاچیق های چادری – آلاچیق های پارچه ای طرح لوتوس در ابعاد متفاوت 3×3، 4×4، 5×5 و 6×6 قابل اجرا هستند. آلاچیق لوتوس به صورت پایه وسط است و پارچه از طریق کابل به چهار گوشه سازه متصل شده است. سازه به کار رفته در این طرح فولاد مصرفی A36 ، دو لایه ضد رنگ از جنس پلی استر با رنگ دلخواه است و کابل های به کاررفته در این سازه چادری . . . . . .

اطلاعات تماس

021.26207536 - 021.26207736 - 021.26207828

ghasha.official@gmail.com

تهران – خیابان ولیعصر – نرسیده به پارک وی – خیابان خاکزاد – پلاک 26 – واحد 2

map