جستجو
FA | EN

درباره شرکت غشا

درباره شرکت

نزدیک به یک دهه است که سیستم سازه های غشایی به دلیل ویژگی های منحصر به فرد در صنعت ساختمان مورد توجه قرار گرفته است این سازه های کششی می توان به عنوان سقف چادری مناسب برای بنا ها ،سقف زمین بازی،آلاچیق های ویژه،سایبان پارکینگ ها،سایبان پارک ها،و…که با یک نورپردازی پارچه ای خاص به عنوان المان فضای شهری مطلوب و شاخص جلوه کنند.

لذا شرکت سازه غشایی NHA به نمایندگی از چندین شرکت خارجی از آلمان ، فرانسه و کره جنوبی از سال 1386 اقدام به فعالیت نموده است . و با استفاده از مهندسین مجرب از دانشگاههای دولتی و با سابقه بالا به طراحی سازه چادری برای پروژه هایی از قبیل سقف استادیومها ، سقف نورگیر مراکز خرید و سایبان بهارخواب و تراسها و بسیاری موارد اقدام و محاسبات کششی بسیار پیچیده ای را انجام داده که توسط گروه های نصاب چادر این شرکت در تمام نقاط ایران به اجرای سازه های چادری به اتمام رسانیده است. و در پایان شرکت سازه چادری NHA تمام تلاش خویش را جهت اجرای پروژه های موسسات دولتی و خصوصی را در کمترین زمان و با بهترین مصالح چادری اعلام می دارد.
همچنین این شرکت از سال 1397 اقدام به تهیه ، تولید و اجرای انواع سایبان و سقف های متحرک با استفاده از جدیدترین متریال موجود نموده است و این شرکت توانسته است در کمترین زمان ممکن بیشترین  و بهترین سقف های متحرک چادری را در بسیاری از شهرهای کشور برای انواع رستوران ها، کافیه ها ، استخر و غیره و غیره پیاده سازی و اجرا نماید.

اطلاعات تماس

021-26207536 | 021-26207736 | 021-26207828

ghasha.official@gmail.com

تهران- خیابان ولیعصر- نرسیده به پارک وی- خیابان خاکزاد- پلاک 26- طبقه سوم

map